RT0201BRD072K74L
MFR.Part #
RT0201BRD072K74L
JLCPCB Part #
C852229
Description
-55℃~+125℃ 2.74kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS