RC0402FR-07178RP
MFR.Part #
RC0402FR-07178RP
JLCPCB Part #
C7273186
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS