RC0402FR-07187RP
MFR.Part #
RC0402FR-07187RP
JLCPCB Part #
C5842847
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS