RC0402DR-07910KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0402DR-07910KL
JLCPCB Part #
C4013316
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 910kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS