FMP100FRF52-4K12
MFR.Part #
FMP100FRF52-4K12
JLCPCB Part #
C3572137
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.12kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS