AC2512FK-07147RL
MFR.Part #
AC2512FK-07147RL
JLCPCB Part #
C875451
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS