KNP200JT-52-2R7
MFR.Part #
KNP200JT-52-2R7
JLCPCB Part #
C1391881
Description
-40℃~+200℃ 2.7Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS