RC0402DR-07560KL
MFR.Part #
RC0402DR-07560KL
JLCPCB Part #
C4349620
Description
-55℃~+155℃ 560kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS