CFR100JR-52-4K3
MFR.Part #
CFR100JR-52-4K3
JLCPCB Part #
C1754747
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.3kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS