RT1206CRB0780K6L
MFR.Part #
RT1206CRB0780K6L
JLCPCB Part #
C4070285
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS