RC0402DR-07154KL
MFR.Part #
RC0402DR-07154KL
JLCPCB Part #
C4230897
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS