HHV1WSFT-73-7M5
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-7M5
JLCPCB Part #
C1397448
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS