RC0402BR-0766K5L
MFR.Part #
RC0402BR-0766K5L
JLCPCB Part #
C7273977
Description
-55℃~+155℃ 63mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS