CFR-50JR-52-43R
MFR.Part #
CFR-50JR-52-43R
JLCPCB Part #
C3471738
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 43Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS