RC0201JR-0720KL
MFR.Part #
RC0201JR-0720KL
JLCPCB Part #
C142012
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS