RC0201FR-132K67L
MFR.Part #
RC0201FR-132K67L
JLCPCB Part #
C5716621
Description
-55℃~+125℃ 2.67kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS