MFP1WSBBE52-9K9
MFR.Part #
MFP1WSBBE52-9K9
JLCPCB Part #
C1400272
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS