RC0201FR-077K15P
MFR.Part #
RC0201FR-077K15P
JLCPCB Part #
C5716601
Description
-55℃~+125℃ 50mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS