AC1225FK-078R2L
MFR.Part #
AC1225FK-078R2L
JLCPCB Part #
C6114432
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS