RC0201FR-07357RP
MFR.Part #
RC0201FR-07357RP
JLCPCB Part #
C7334220
Description
-55℃~+125℃ 357Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS