RE0603FRE0759RL
MFR.Part #
RE0603FRE0759RL
JLCPCB Part #
C5864368
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS