RC0201FR-072M2P
MFR.Part #
RC0201FR-072M2P
JLCPCB Part #
C5858663
Description
-55℃~+125℃ 2.2MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS