MFR200FBF73-143K
MFR.Part #
MFR200FBF73-143K
JLCPCB Part #
C1389823
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS