RC0201FR-0710R5P
MFR.Part #
RC0201FR-0710R5P
JLCPCB Part #
C7334166
Description
-55℃~+125℃ 10.5Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS