AC0805JR-0715RL
MFR.Part #
AC0805JR-0715RL
JLCPCB Part #
C229084
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 15Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS