RT0805FRE0714KL
MFR.Part #
RT0805FRE0714KL
JLCPCB Part #
C869195
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS