RC0201DR-07270KL
MFR.Part #
RC0201DR-07270KL
JLCPCB Part #
C851694
Description
-55℃~+125℃ 25V 270kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS