FAE1WSJR-52-10R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FAE1WSJR-52-10R
JLCPCB Part #
C3571228
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+200℃ 10Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS