RT2512BKE078K25L
MFR.Part #
RT2512BKE078K25L
JLCPCB Part #
C3947930
Description
-55℃~+125℃ 750mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS