RC0201DR-07174KL
MFR.Part #
RC0201DR-07174KL
JLCPCB Part #
C3982292
Description
-55℃~+125℃ 174kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS