RE0805FRE0715RL
MFR.Part #
RE0805FRE0715RL
JLCPCB Part #
C5846388
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS