RC0201DR-07130KL
MFR.Part #
RC0201DR-07130KL
JLCPCB Part #
C851646
Description
-55℃~+125℃ 130kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS