RE1206DRE07820RL
MFR.Part #
RE1206DRE07820RL
JLCPCB Part #
C4196087
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS