RT1210CRB073K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210CRB073K6L
JLCPCB Part #
C3961938
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS