AF0201FR-0724K3L
MFR.Part #
AF0201FR-0724K3L
JLCPCB Part #
C6123634
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS