RC0100JR-07390RL
MFR.Part #
RC0100JR-07390RL
JLCPCB Part #
C850612
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 390Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS