AC2512FK-07715RL
MFR.Part #
AC2512FK-07715RL
JLCPCB Part #
C875550
Description
-55℃~+155℃ 1W 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS