AA1206FR-07182RL
MFR.Part #
AA1206FR-07182RL
JLCPCB Part #
C4316753
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS