RC0100JR-0718ML
MFR.Part #
RC0100JR-0718ML
JLCPCB Part #
C6961021
Description
-55℃~+125℃ 18MΩ 30mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS