ERJ-XGNF2371Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF2371Y
JLCPCB Part #
C2129448
Description
-55℃~+125℃ 2.37kΩ 30V 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS