RC0100FR-077K5L
MFR.Part #
RC0100FR-077K5L
JLCPCB Part #
C850455
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS