RT2512BKD07820RL
MFR.Part #
RT2512BKD07820RL
JLCPCB Part #
C6669291
Description
-55℃~+125℃ 750mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS