PNP4WVJT-73-620R
MFR.Part #
PNP4WVJT-73-620R
JLCPCB Part #
C1398151
Description
-40℃~+200℃ 4W 620Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS