RC0402BR-071K62L
MFR.Part #
RC0402BR-071K62L
JLCPCB Part #
C6750848
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS