RC0075JR-0751RL
MFR.Part #
RC0075JR-0751RL
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 20mW 51Ω Thick Film Resistor ±5% - Chip Resistor - Surface Mount ROHS