PT1206FR-7W0R649L
MFR.Part #
PT1206FR-7W0R649L
JLCPCB Part #
C858803
Description
-55℃~+155℃ 500mW 649mΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS