FMF-25FTF52-1K2
MFR.Part #
FMF-25FTF52-1K2
JLCPCB Part #
C1374342
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS