AA1206FR-07432RL
MFR.Part #
AA1206FR-07432RL
JLCPCB Part #
C3971464
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS