PT1206FR-070R249L
MFR.Part #
PT1206FR-070R249L
JLCPCB Part #
C858741
Description
-55℃~+155℃ 249mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS