SQP25AJB-4K7
MFR.Part #
SQP25AJB-4K7
JLCPCB Part #
C1408119
Package
Plugin,60x14mm
Description
-55℃~+155℃ 25W 4.7kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,60x14mm Through Hole Resistors ROHS